ASKO - Gotuj jak profesjonalista
hamburger
main banner image

Gotuj jak profesjonalista!

Kup zestaw kuchenny ASKO składający się z piekarnika 60 cm i piekarnika 45 cm
oraz płyty indukcyjnej Celsius Cooking i odbierz zmywarkę za 1999 PLN*.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI!

REGULAMIN PROMOCJI

Promocja trwa od 6.05.2024 r. do 30.09.2024 r.

Piekarniki

ASKO posiada w swojej ofercie pełen asortyment piekarników i płyt grzewczych, które są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, które pozwolą Ci przygotować nie tylko wystawny obiad w piekarniku pyrolitycznym (samoczyszczącym) czy przyrządzić zdrowy posiłek w piekarniku parowym, ale także gotować, podgrzewać lub rozmrażać w kuchence mikrofalowej. Jeśli masz miejsce na jeden piekarnik, wybierz piekarnik kombi 5 w 1 z funkcjami pieczenia konwekcyjnego, gotowania na parze, mikrofalą oraz możliwością ich łączenia.

Piekarniki ASKO są jak dobrze nastrojone instrumenty.
Używamy starannie dobranych i trwałych materiałów, aby zapewnić im elegancki wygląd i długą żywotność.

item image

Generator pary

Piekarniki parowe ASKO wyposażone są w generator pary zintegrowany z piekarnikiem. Rozwiązanie to oferuje niezrównane korzyści podczas gotowania, w tym maksymalną jakość pary, precyzyjne pomiary i stabilność temperatury. Ponadto czyszczenie jest łatwiejsze, ponieważ w komorze piekarnika nie tworzy się kamień.

item image

STAŁY PRZEPŁYW MIKROFAL

Kuchenki mikrofalowe z funkcją kombi ASKO oferują również całą elastyczność gotowania kombinowanego. Możesz rozmrażać, podgrzewać i dokończyć danie poprzez szybkie grillowanie - wszystko to w tym samym programie.

item image

Gotowanie etapowe “Stage Cooking”

W zależności od modelu piekarnika, funkcja gotowania etapowego pozwala na ustawienie serii maksymalnie trzech różnych trybów gotowania jeden po drugim. Wybierz różne tryby i ustawienia, aby stworzyć wybrany przez siebie program. Funkcja, która pozwala doświadczyć mocy profesjonalnego gotowania i pieczenia.

item image

5 Air flow

Wszystkie piekarniki ASKO wyposażone są w komorę inspirowaną tradycyjnymi piecami na drewno. Ten wyjątkowy kształt, z pięcioma wlotami powietrza umieszczonymi na różnych poziomach, sprawia, że gorące powietrze krąży bardziej harmonijnie, zapewniając idealnie równomierne pieczenie.

Więcej informacji o piekarnikach znajdziesz tu:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PŁYTY CELSIUS COOKING

Zbyt długie gotowanie ma ogromny wpływ na wartość odżywczą gotowanych potraw, a system Celsius°Cooking™ pomaga tego uniknąć. Przegotowanie warzyw pozbawia je witamin, a niedosmażone lub przesmażone mięso może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Dzięki systemowi Celsius°Cooking możesz gotować z zachowaniem precyzyjnej kontroli temperatury. Pozwala nie tylko dokładnie odczytać temperaturę potrawy, ale także sterować temperaturą i czasem, aby zapewnić perfekcyjny rezultat. Brzmi to imponująco, ale poczekaj, aż skosztujesz potraw, które ten system pomoże Ci ugotować.

item image item image
item image

Więcej informacji o piekarnikach znajdziesz tu:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZMYWARKI ASKO

Więcej stali, mniej plastiku!

Zmywarki DW60 zostały zaprojektowana tak, aby nie tylko dobrze spełniać swoje zadanie, ale także stanowić punkt odniesienia dla zrównoważonego rozwoju. Są trwałe dzięki czemu zmniejszają potrzebę przeprowadzania kosztownych napraw czy wymiany. Zmywarki ASKO są wykonane ze stali nierdzewnej. Każde urządzenie zostało przetestowane pod kątem regularnego użytkowania przez okres 20 lat, z myślą o zapewnieniu wygody swoim właścicielom przez wiele lat.

item image item image
item image

Więcej informacji o zmywarkach znajdziesz tu:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zainspiruj się Skandynawią

Z pasją do szczegółów i innowacji, urządzenia ASKO zapewniają wysoką wydajność, jakość i czystą precyzję od ponad 70 lat.

Ważne jest, aby mieć kuchnię, która pasuje do Twojej osobowości i stylu życia. Linie wzornicze ASKO oferują szeroką gamę produktów, zaprojektowanych tak, aby stworzyć Twój idealny dom. Niezależnie od tego, którą serię wybierzesz, design jest ponadczasowy, a jednocześnie modny, aby na długo zachować uczucie nowości w Twojej kuchni.

inspiration image